Adrianna Płoskonka – pomysłodawczyni. Pani filozof, która kontynuuje filozofowanie na studiach drugiego stopnia na Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie i w ramach zainteresowań studiuje, także na drugim stopniu, ten trudny do wymówienia i powtórzenia kierunek zwany Kognitywistyką na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ma swój mały muzyczny świat. Nic ją nie dziwi, a jednocześnie zadziwia ją wszystko. Wie jak poradzić sobie ze stworzeniami nie z tego świata, nie obawia się zombie ani wampira. Należy do Klubu Czarodziejki z Księżyca. Ponadto pasjonuje się kulturą rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej.

Jakub Palm – pomysłodawca. Przewodniczący KNSF UPJPII, magistrant filozofii i historii. Niespełniony inżynier, owładnięty cyberpunkiem filozof technologii, oczekujący mind uploadu. Członek krakowskiego półświatka transhumanistycznego. Często szwenda się po konferencjach jako prelegent zamiast zająć się publikowaniem, o czym świadczy jego profil na Academia.edu.

Justyna Figas-Skrzypulec – pierwsza pomocnica. Religioznawczyni, doktorantka na Wydziale Filozoficznym UPJPII w Krakowie. Wegetarianka. Wychowana na Czarodziejce z Księżyca, obecnie podróżuje z Doktorem przez czas i przestrzeń Prowadzi facebookową stronę Christianity is diverse Chrześcijaństwo jest różnorodne oraz bloga przyrodniczo.wordpress.com. Prócz tekstów akademickich zdarza jej się popełniać artykuły prasowe.

Aleksandra Szema – grafik.

Dawid Cichy – współpracownik i konsultant.

Hubert „Bożo” Spyrczyński – szef obsługi.

Reklamy